Igor Popilowski - Psycholog, Certyfikowany Psychoterapeuta PTIPDiES

Psycholog Anna Mędrzycka
  • Psychoterapię prowadzę w gabientach:
  • - Kraków (Krowodrza)
  • - Kraków (Podgórze)
  • - Online (Skype)

Jestem absolwentem Instytutu Psychologii na wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłem Szkołę Psychoterapii w warszawskim ośrodku INTRA, obecnie swoje kwalifikacje zawodowe podnoszę w Szkole Superwizorów realizowanej przez IIPG Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Od 2008 roku zajmuję się prowadzeniem psychoterapii w prywatnym gabinecie w Krakowie, jak również we współpracy z Ośrodkami Interwencji Kryzysowej (Warszawa, Zakopane) czy Poradnią Zdrowia Psychicznego.

Przez 10 lat byłem związany z Centrum Profilaktyki i Promocji Zdrowia w Wieliczce gdzie prowadziłem różne formy psychoterapii i zajmowałem się koordynacją działań Zespołu Terapeutów. Aktualnie oprócz pracy psychoterapeutycznej uczę teorii i praktyki psychoterapii w ramach Szkoły Psychoterapeutów Gestalt organizowanej przez Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

Współtworzę Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju osobistego Punkt Zmiany, w którym prowadzę psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię par. Ważną częścią mojej pracy jest prowadzenie warsztatów rozwoju osobistego o zróżnicowanej tematyce, ale w oparciu o wiodący nurt humanistyczno-doświadczeniowy.

Certyfikaty psychoterapeutyczne:

  • Certyfikat Psychoterapeuty nr 64/T/2021 PTIPDiES
  • Certyfikat Psychoterapeuty Focusingu, Institut für integrale Gesprächs und Focusingtherapie