Anna Mędrzycka - Psycholog, Certyfikowany Psychoterapeuta PTP

Psycholog Anna Mędrzycka
  • Psychoterapię prowadzę w gabientach:
  • - Kraków (Krowodrza)
  • - Kraków (Podgórze)
  • - Online (Skype)

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zrealizowałam czteroletni całościowy kurs psychoterapii w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie, jestem certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (nr certyfikatu 361).

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, którego kodeksem etycznym kieruję się w pracy. Począwszy od 2010 roku swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji doświadczonych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Ukończyłam roczne seminarium Praca terapeuyczna z kobietą w ciąży i diadą matka - niemowlę, organizowane przez Stowarzyszenie Psychoterapeutów Dziecięcych im. Donalda Winnicotta. Aktualnie kształcę się w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej. W trosce o jakość oferowanych usług, stale biorę udział w warsztatach i konferencjach naukowych.

Odbyłam staże w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, w Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dziecięcej w Szpitalu św. Ludwika. Ponadto realizowałam staż w Ambulatorium Terapii Rodzin w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży CMUJ, w oddziale ogólnopsychiatrycznym oraz Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala im dr. J. Babińskiego.

Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałam w ośrodku dla osób przewlekle psychicznie chorych, a także w placówce opiekuńczo wychowawczej. W latach 2011-2015 pracowałam w poradni zdrowia psychicznego. W okresie od 2015 do 2021 roku współpracowałam z Zespołem Terapeutów przy Centrum Profilaktyki i Promocji Zdrowia. Praktykę prywatną prowadzę stale od 2012 roku oraz pracuje na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala im dr. J. Babińskiego.

Współtworzę Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Punkt Zmiany, w którym pracuję z dorosłymi i młodzieżą