Diana Pawłowska-Kralka - Psycholog, Psychoterapeuta

Diana Pawłowska-Kralka - Psycholog Kraków
  • Psychoterapię prowadzę w gabientach:
  • - Kraków (Podgórze)
  • - Online (Skype)

Jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic przy Szpitalu Klinicznym im. dr J. Babińskiego w Krakowie atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Praktykę w zawodzie zdobywałam na Oddziale Klinicznym Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie (m.in. pododdział zaburzeń psychotycznych, ambulatorium terapii rodzin) oraz na Oddziale Klinicznym Otolaryngologii Szpitala Uniwersyteckiego, a także w placówkach oświatowych regionu małopolskiego. Mam kilkuletnie doświadczenie w realizacji badań edukacyjnych oraz społecznych. Od ponad 5 lat pracuję z osobami po kryzysie psychicznym, z zaburzeniami psychicznymi i z niepełnosprawnościami, wspierając ich indywidualnie i grupowo.

Pracuję w podejściu psychodynamicznym, ale bliskie są mi także inne nurty, m. in. systemowy, egzystencjalny, TSR. W procesie psychoterapeutycznym pragnę towarzyszyć drugiemu człowiekowi w jego podróży w głąb siebie, której celem może być m.in. poprawa jakości życia, zmniejszenie cierpienia, poszukiwanie zasobów do radzenia sobie z trudami życia czy lepsze rozumienie świata emocjonalnego i społecznego, tworząc przestrzeń pełną otwartości i szacunku.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, kieruję się zasadami etyki zawartymi w kodeksie etycznym tego towarzystwa, a moją pracę poddaję stałej superwizji.